Jing

Jing dla Mac

Przechwytuj i udostępniaj zdjęcia i wideo

Kiedy po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że narzędzie do przechwytywania ekranu SnagIt! nie był dostępny na Macu, prawie płakałem. No cóż, po prostu rzuciłem okiem na Softonic, żeby zobaczyć, jaki odpowiednik jest na Macu. Odpowiedź brzmi:...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dyskretny, ale dostępny
  • Zapisz na wideo lub obraz
  • Funkcja historii

Wady

  • Widok krzyża
  • Skłonny do awarii
  • Ograniczone funkcje edycji

Bardzo dobry
8

Kiedy po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że narzędzie do przechwytywania ekranu SnagIt! nie był dostępny na Macu, prawie płakałem. No cóż, po prostu rzuciłem okiem na Softonic, żeby zobaczyć, jaki odpowiednik jest na Macu.

Odpowiedź brzmi: Jing! - wyprodukowany przez tych samych deweloperów, Techsmith, który również zrobił Camtasia (co nie jest filmem Disneya nawiasem mówiąc). Po pierwsze, powinno być jasne, że Jing! nie jest po prostu SnagIt! na Macu, a więcej szkoda. Raczej wynika z tych samych zasad, z zupełnie innym interfejsem, mniejszą mocą, ale mniej więcej taką samą łatwością użytkowania i dostępem.

Po zainstalowaniu coś, co wygląda jak słońce, wydobywa się z prawego górnego rogu. Najeżdżamy myszą na słońce, aby odsłonić selektor ekranu, który działa jak skrzyżowanie, które przeciągamy przez część ekranu, który chcemy uchwycić. Po schwytaniu, Jing! zapisuje obraz i daje możliwość wysłania go na screencast.com w celu udostępnienia innym lub po prostu na dysk.

Możesz także wybrać przechwytywanie wideo z komputera jako rzut wideo. Jing oferuje ograniczone narzędzia do edycji, takie jak tekst, kolor czy strzałki, ale to, na co naprawdę pozwala sobie, to zmiana rozmiaru. zmiana rozmiaru w SnagIt była tak łatwa i właśnie tęsknię najbardziej.

Jing wciąż jest podatny na awarie i nie jest tak potężny jak SnagIt! ale jako proste narzędzie do przechwytywania, które się zbliża, wciąż jest świetnym produktem od Techsmith.

Obejmuje dane wyjściowe z Facebooka

Zmiany

  • Obejmuje dane wyjściowe z Facebooka

Najczęściej pobierane Streaming wideo na mac

Jing

Download

Jing 2.5.47113 dla Mac

Opinie użytkowników o Jing

Explore apps

×